Oakley Meta Vanguard: "Nieuwe manier van trainen'.

Inzichten in real-time. Onvermoeibare prestaties. Mogelijk gemaakt door Meta AI en Garmin.
Stel je voor: je loopt. Muziek in je oren. Camera filmt je route. Je Garmin geeft live je tempo door — zonder dat je één keer op je pols kijkt
Dat is de Oakley Meta Vanguard. Een gecentreerde 12MP camera die alles vastlegt vanuit jouw perspectief, open-ear speakers die het geluid doorlaten én je omgeving, en Prizm-lenzen die contrast en detail verscherpen in elk licht en elk weer.
Oakley functies
Meta AI - synchroniseert o.a. met Garmin en Strava.
Handsfree vastleggen - ultra-brede 12MP camera die verbluffende 3K-momenten vastlegt
Immersieve Audio - Krachtige open-ear luidsprekers, ingebouwd in de pootjes
Prizm Lenstechnologie - zicht te verfijnen en het contrast te verhogen voor haarscherpe details — in elk licht, bij elk weer.
Levensduur van batterijduur - 6 uur continue audio, 9 uur dagelijks gebruik en een case die nog eens 36 uur toevoegt.
Met AI-app - Gebruik de app om je Oakley Meta Vanguard te beheren, je instellingen aan te passen, je foto's te delen en verbinding te maken met je Meta AI-assistent.
Wil je meer informatie? Kom naar de winkel en onze collega's kunnen je meer uitleg geven!
Wat wordt
jouw doel?
Plan je afspraak en ontvang persoonlijk, onderbouwd advies.
Afgestemd op jouw beweging, jouw lichaam en jouw doel.

Step One Borne
Grotestraat 106
7622 GN Borne
Ma: 13.00 – 18.00
Din t/m vrij: 09.00 – 18.00
Zat: 09.00 – 17.00
Zon: gesloten


